בלוג שיווק דיגיטלי

אחסון אתרי וורדפרס – איך לבחור חברת אחסון?

עיין ברשימת הנושאים

אתם רוצים להקים אתר אינטרנט. מזל טוב!
האם אתם בכלל צריכים אחסון? בגדול, יש לכם 2 אפשרויות. אפשרות ראשונה היא ללכת על פלטפורמה לבניית אתרים, כמו WIX או Site123 ואז אתם לא צריכים אחסון. האתר שלכם כבר יהיה מאוחסן בשרתים של החברות האלו. אפשרות שניה היא ללכת על אתר עצמאי שהוא 100% בשליטתכם, כמו למשל אתר וורדפרס. ואז אתם כן צריכים אחסון לאתר שלכם.

מה זה בכלל אחסון אתרים?

אז מה זה אחסון אתרים בקצרה?
האתרים באינטרנט (כלומר הקבצים של דפי האינטרנט) מאוחסנים על גבי מחשבים הנקראים שרתים. שרתים אלו מיועדים בדיוק בשביל הדבר הזה – לאחסן אתרים ולתת גישה לכל מי שרוצה לגשת אליהם באינטרנט במהירויות גבוהות. יש המון חברות שרתים המאפשרות להשכיר שטח אחסון בשרת ולקבל אליו גישה עם פאנל ניהול. דרך פאנל הניהול הזה אפשר כמובן להעלות או להתקין אתרי אינטרנט בקלות, אבל לא רק. אפשר גם לנהל דומיינים, להגדיר תיבות אימייל ועוד.

לכמה זמן כדאי לרכוש אחסון?

רוב החברות מציעות חבילות אחסון על בסיס חודשי, שנתי וגם תלת-שנתי. בדרך כלל ככל שהחבילה לזמן ארוך יותר – כך המחיר לחודש יוצא נמוך יותר. כלל אצבע – אם אתם מתחילים בתחום עדיף לרכוש חבילת אחסון לשנה ולראות איך אתם מסתדרים. לעומת זאת אם יש לכם אתר או פרויקט שאתם יודעים שהוא לטווח ארוך, משתלם יותר לרכוש חבילת אחסון ל-3 שנים.

חברות אחסון מומלצות

אחסון אתרים בישראל

  • SPD – זו אחת החברות הוותיקות לאחסון אתרים בישראל. התמיכה שלהם נהדרת, תמיד עוזרים במייל. מחירים בטווח בינוני ביחס לחברות אחסון אחרות אבל שווה את השקט הנפשי. מחיר לחבילת אחסון ב-SPD מתחיל ב-34 ש"ח לחודש לאתר אחד. החדשות הטובות: הם נותנים הנחה בתשלום מראש: 10% הנחה לשנה, 20% לשנתיים, 30% לשלוש שנים.
אחסון אתרים בישראל
SPD – חברת אחסון ישראלית מבין הוותיקות והמובילות בישראל.
  • שרלוקהוסט – חברת אחסון זולה יחסית אבל ממש מעולה. הם מציעים חבילות אחסון החל מ-12 ש"ח בחודש, כולל דומיין בחינם. שימו לב שהמחיר הזה הוא לחבילה תלת-שנתית. אם אתם מתחילים בתחום ומחפשים חבילה כוללת בתקציב נמוך, אז שרלוקהוסט הוא ללא ספק פתרון טוב בשבילכם. במערכת הניהול שלהם אפשר להתקין אתר וורדפרס בקליק ויש תמיכה 24/7 למתחילים ולמקצוענים כאחד.
שרלוקהוסט - אחסון אתרים זול
שרלוקהוסט מציעים מחיר זולים ונותנים דומיין מתנה אם קונים חבילות אחסון לטווח ארוך

אחסון אתרים בחו"ל

  • Bluehost – אחסון וורדפרס מומלץ. זו חברת איחסון גדולה ופופולרית מאוד. האחסון של bluehost מותאם במיוחד להקמת אתר וורפדפרס. ניתן להקים אתר באמצעות פאנל הניהול שלהם בכמה קליקים. אפשר לרכוש שם חבילה החל מ-4$ לחודש. גם כאן זהו המחיר הכי נמוך שלהם לחבילת איחסון לשלוש שנים.
blue-host אחסון וורדפרס זול

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *