בלוג שיווק דיגיטלי

איך לבחור חברת אחסון?

עיין ברשימת הנושאים

אתם רוצים להקים אתר אינטרנט. מזל טוב!
בשביל שגולשים (מחשבים) יוכלו לגשת לאתר שלכם באינטרנט אתם זקוקים לאחסן אותו בשרת של חברת אחסון כלשהי.
בגדול, יש לכם 2 אפשרויות. אפשרון ראשונה היא ללכת על פלטפורמה לבניית אתרים, כמו Wix, Site123 וכדומה ואז אתם לא צריכים אחסון. האתר שלכם כבר יהיה מאוחסן בשרתים של החברות האלו. אפשרות שניה היא ללכת על אתר עצמאי 100% בשליטתכם, כגון אתר וורדפרס. ואז אתם כן צריכים אחסון לאתר.

לכמה זמן כדאי לרכוש אחסון?

רוב החברות מציעות חבילות אחסון שנתיות עד תלת-שנתיות. בדרך כלל ככל שהחבילה לזמן ארוך יותר – כך המחיר לחודש יוצא נמוך יותר. כלל אצבע – אם אתם מתחילים בתחום עדיף לרכוש חבילת אחסון לשנה ולראות איך אתם מסתדרים. לעומת זאת אם יש לכם אתר או פרויקט שאתם יודעים שהוא לטווח ארוך, משתלם יותר לרכוש חבילת אחסון ל-3 שנים.

חברות אחסון מומלצות

  • SPD – זו אחת החברות הוותיקות לאחסון אתרים בישראל. התמיכה שלהם נהדרת, תמיד עוזרים במייל. מחירים בטווח בינוני ביחס לחברות אחסון אחרות, שווה את השקט הנפשי.
  • שרלוקהוסט – חברת אחסון מעולה וזולה יחסית. הם מציעים חבילות אחסון החל מ-10 ש"ח בחודש, כולל דומיין בחינם. שימו לב שהמחיר הזה הוא לחבילה תלת-שנתית. אם אתם מתחילים בתחום ומחפשים חבילה כוללת, אז שרלוקהוסט הוא פתרון טוב בשבילכם. במערכת הניהול שלהם אפשר להתקין וורדפרס אוטומטית בקליק ויש תמיכה 24/7 למתחילים ולמקצוענים כאחד.
  • Bluehost – חברת איחסון גדולה ופופולרית מאוד. האחסון של bluehost מותאם במיוחד להקמת אתר וורפדפרס. ניתן להקים אתר באמצעות פאנל הניהול שלהם בכמה קליקים. אפשר לרכוש שם חבילה החל מ-4$ לחודש. גם כאן זהו המחיר הכי נמוך שלהם לחבילת איחסון לשלוש שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *